Прокламація Президента про призупинення в’їзду певних категорій іммігрантівПрокламація Президента про призупинення в’їзду певних категорій іммігрантів, які становлять ризик для ринку праці США після спалаху коронавірусу (Президентська Прокламація 10014), залишається в силі.

Починаючи з 16 листопада 2020 року запис на співбесіду в Посольство США в Україні з отримання неімміграційних віз (включаючи візи К для наречених) призупинений.

Доступно лише для продовження довгострокових віз, які можуть розглядатись дистанційно та для нагальних потреб (термінова співбесіда).

Для отримання більш докладної інформації про Президентські Прокламації, будь ласка, перейдіть за цим посиланням:
https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/presidential-proclamation-coronavirus.html


Последние новости


14 Апр

2.6 мільйона заяв (аплікантів)…

2.6 мільйона заяв (аплікантів) в даний момент очікують на видачу імміграційних та неімміграційних віз. Це стало причиною критики влади нового президента США.

09 Апр

Формується нова Імміграційна політика

Формується нова Імміграційна політика і відповідальність за неї по дорученню Президента несе Віцепрезидент. Сподіваємось незабаром ми побачимо позитивні зміни в імміграційній політиці США.

07 Апр

Набрав чинності закон “Про заборону видачі віз заявникам”

Набрав чинності закон “Про заборону видачі віз заявникам, які мають намір народити дитину в США з ціллю отримання громадянства для своєї дитини ( travel.state.gov ).