Президент США Дональд Трамп продовжив заборону на видачу деяких імміграційних та робочих американських віз до 31 березня 2021 рокуПрезидент США Дональд Трамп продовжив заборону на видачу деяких імміграційних та робочих американських віз до 31 березня 2021 року.

Йдеться про Прокламацію Трампа, яка вийшла у квітні і була продовжена з червня по грудень 2020 року. Як заявляв Трамп, заборона покликана захистити американські робочі місця від іммігрантів на тлі кризи,яка викликана пандемією.

У забороні не зазначено нічого про переможців DV-Lottery та F2A аплікантів. Ми звернулись у консульство США, щоб отримати більше інформації, слідкуйте за новинами у нашому блозі.

З повагою, Greencardus


Последние новости


14 Апр

2.6 мільйона заяв (аплікантів)…

2.6 мільйона заяв (аплікантів) в даний момент очікують на видачу імміграційних та неімміграційних віз. Це стало причиною критики влади нового президента США.

09 Апр

Формується нова Імміграційна політика

Формується нова Імміграційна політика і відповідальність за неї по дорученню Президента несе Віцепрезидент. Сподіваємось незабаром ми побачимо позитивні зміни в імміграційній політиці США.

07 Апр

Набрав чинності закон “Про заборону видачі віз заявникам”

Набрав чинності закон “Про заборону видачі віз заявникам, які мають намір народити дитину в США з ціллю отримання громадянства для своєї дитини ( travel.state.gov ).